+48 884 008 174

Strategia inwestycyjna

Inwestycje kapitałowe

Systematyczny program inwestycyjny

Bezpieczeństwo Twojej rodziny

Wsparcie prawne

Wyjątkowe okazje inwestycyjne

O nas

MOUNTVEST to firma, która zajmuje się kompleksowym doradztwem finansowym. Naszą misją jest przede wszystkim zabezpieczyć kapitał przed dzisiejszą inflacją, zapewnić spokój i bezpieczeństwo finansowe naszym Klientom. Specjalizujemy się w dywersyfikacji portfeli inwestycyjnych, tak aby nasi klienci mieli zapewnioną płynność finansową oraz mogli osiągać jak największe zyski w określonym czasie.  

Przeprowadzamy analizę potrzeb tak, aby utworzyć najkorzystniejsze rozwiązanie szyte na miarę potrzeb klienta. Posiadamy dostęp do okazji inwestycyjnych, często w cenie niższej niż dostępne na rynku. Dla swoich klientów przygotowujemy inwestycje z wielu sektorów m.in. nieruchomości, grunty, złoto , diamenty, fundusze, nowe technologie jak i udziały w projektach medialnych. Posiadamy wiele ciekawych rozwiązań, które pozwolą ochronić kapitał przed inflacją jak i uzyskać korzystną stopę zwrotu.

Nasze Wartości

Zaufanie

Trwałe relacje, są kluczem do sukcesu. Długofalowa współpraca, zarówno z klientami, jak i partnerami biznesowymi, relacje budowane latami oraz zrozumienie potrzeb klienta, przełożyło się na stabilny wzrost wartości firmy. Naszemu zespołowi zaufało już ponad 2 tys. zadowolonych klientów, co najbardziej definiuje nasz sukces

Jakość

Podobno nic nie przyciąga sukcesu tak jak sukces. Jakość świadczonych usług, ma dla nas pierwszorzędne znaczenie. Odpowiednie zarządzanie jakością usług, doprowadzi do pełnego zaspokojenia określonych potrzeb klienta. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, troszcząc się o każdy szczegół.

Lokalizacja

Główna siedziba Mountvest znajduje się w samym sercu Poznania. Budynek „starych” Łazienek Rzecznych, to majestatyczny odrestaurowany zabytek. Dobór lokalizacji nie jest przypadkowy. Poza przestronnymi biurami (mamy ponad 250m2! oraz dwa tarasy), dysponujemy dużym parkingiem, wzdłuż biura ciągnie się Wartostrada, a widoki na koryto Warty wprowadzają kojący nastrój.